Wiadomości Informacje Aktualności

2015
październik
16

Rycerze Kolumba Rady 14023 ze Starachowic wspólnie z parafianami w Adamowie odmawiają Różaniec (ZDJĘCIA)

W dniu 16.10.2015 r., na zaproszenie proboszcza parafii ks. Andrzeja Janusza Bartosińskiego, Rycerze Kolumba Rady 14023 ze Starachowic poprowadzili Modlitwę Różańcową w parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Adamowie. Była to druga z zaplanowanych w miesiącu październiku do przeprowadzenia Modlitw. Przed Modlitwą brat Andrzej Wąchocki przedstawił, bardzo licznie zgromadzonym parafianom, kim jesteśmy, jak doszło do zaistnienia Zakonu w Polsce, Nasze przesłania i Nasze działania.

Potem pod duchowym przewodnictwem ks. Andrzeja Janusza Bartosińskiego, wystawieniu najdroższego sakramentu, rozpoczęliśmy Modlitwę Różańcową. Brat Andrzej Wąchocki pokierował Modlitwą, czytał wszystkie rozważania różańcowe a także rozpoczynał i kończył każdy dziesiątek różańca. Pozostali bracia odmawiali „Zdrowaś Mario …”.

Po modlitwie i błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem, jako że była dziś 16 października rocznica wyboru Naszego ukochanego rodaka i równocześnie patrona Naszej Rady 14023, kardynała Wojtyłę na papieża, wszyscy obecni ucałowali relikwie świętego Jana Pawła II. Ksiądz Andrzej na zakończenie bardzo serdecznie podziękował Nam za obecność i poprowadzenie Modlitwy i wyraził nadzieję, że w przyszłości będzie i okazja i czas abyśmy odwiedzili ponownie parafię i parafian.

Vivat Jezus!

Tadeusz Pawłowski Rycerz Kolumba Rady 14023 im. Jana Pawła II - Dyrektor d/s PR.

zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie